Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Pohankové, špaldové polštáře / Polštáře směs pohanka - špalda

MIX BIO polštářek POHANKA-ŠPALDA 40x60 plyš meruňka

Dostupnost skladem

490,00 Kč
 416,50 Kč s DPH
344,21 Kč bez DPH
Ušetříte: 15% z ceny

ks:
  • Kód: dlmix-3888


Polštářek obsahuje nesnímatelný povlak ze 100% kvalitní jednobarevné bavlny.
A snímatelný mikro povlak v barvě meruňky. Velké provedení poslední 1 ks.


Složení MIX polštářů:


Náplň: mix
pohankových a špaldových BIO slupek, které jsou elastické a velmi dobře se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Hlava a páteř leží měkce a jsou celou noc optimálně opřené. Tak se může svalstvo, především oblast ramen a šíje zcela uvolnit a tím dochází k hlubokému, zotavujícímu spánku. Zároveň také dochází k nenásilnému přirozenému léčivému masírování hlavy a páteře. Polštáře plněné bioslupkami odvádějí nadbytečné teplo,což vytváří příjemné klima pro zdravý spánek.


Pohankové slupky - účinky  

Pohankové slupky se používají jako náplň do polštářů, protože pomáhají proti bolestem krční páteře a následnému zablokování, působí proti bolestem hlavy, migrénám, nespavosti. Pomáhá při bolestech končetin a kloubů.

Špaldové slupky - účinky

Špaldové slupky oproti pohankovým jsou mekčí, lehčí a šustí. Jako výpň do polštářů mají nejlepší využití při revmatických bolestech,  snižují únavu, zlepšují prokrvení. zlepšují odolnost organismu zejména při nachlazení. Pozitivně působí na trávicí a vylučovací soustavu. 

Jejich léčivá schopnost se zvyšuje nahříváním, neboť slupky dlohodobě udržují teplo (lze je nahřívat na kachlových kamnech, radiátorech nebo na slunci). Naakumulovaná energie je pak dále předávána lidskému tělu, což je velmi příjemné a při bolestech velmi brzy pociťujeme úlevu. Slupky jsou jemné a proto se hodí jako podložka pod bolestivé údy. Důležitou vlastností slupek je také příjemný šelest, který má uklidňující účinek.

Účinky MIXU (pohankové a špaldové bioslupky dohromady):

Nejlepší je slupky kombinovat, protože pohankové více drží tvar jsou těžší a špaldové jsou měkčí a lehčí. Zároveň pohankové jsou tmavé, špaldové světlé, takže se vyrovnávají energie jin a jang. Svými vlastnostmi se velmi dobře doplňují i podporují,zvyšuje se účinek.


Péče o polštář:

Jednoduché natřepání stačí k uvedení polštáře do původního tvaru. Pokud možno dávejte polštářek často na sluníčko aby „naakumuloval energii“, která přirozeně přejde na Vás. Polštáře dlouho příjemně voní, působí uklidňujícím způsobem a mají dlouhou životnost.

Polštářek má životnost cca 2 roky.
Po dvou letech byste měli polštářek vyměnit za nový.

Rozměr polštáře 40x60 cm

Velikost 40x60 cm je vhodná na bolavá kolena, záda a za krk a na spaní.
 
Dandyland nabízí MIX BIO polštářek POHANKA-ŠPALDA 40x60 plyš meruňka z nabídky Pohankové, špaldové polštáře - Polštáře směs pohanka - špalda.


Vaše IP adresa je: 54.90.92.204
BlueBoard.cz
Copyright © 2017 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek