Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Fitness / Fitnesové pomůcky

ACRA Balanční a masážní polštářek - D35

Dostupnost skladem

270,00 Kč s DPH
223,14 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 05-D35


Tento balanční a masážní polštářek (ve tvaru čočky) o průměru 33 cm má široké využití - pro sportovní přípravu, pro rehabilitaci i pro různá terapeutická cvičení. Je vhodný pro všechny typy cvičení s vlastní vahou, procvičování rovnováhy, posilovací cviky i ke zdravému sezení. Vypouklý tvar a masážní výstupky zlepšují držení těla, ulevuje od bolesti zad, je ideální pro relaxaci a posílení těla. Polštářek je vyroben z velice kvalitního a odolného PVC. Nosnost polštářku je 120 kg. Polštářek lze přifukovat či vyfukovat dle potřeby na požadovanou tuhost. Polštářek lze použít v kanceláři, doma i na cestách. Při sezení na částečně nafouknutém polštářku lze docílit správného držení těla. Masážní výstupky mohou napomoci stimulaci reflexních částí chodidel.
Dandyland nabízí ACRA Balanční a masážní polštářek - D35 z nabídky Sportovní potřeby - Sportovní potřeby - Fitness - Fitnesové pomůcky.

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Vaše IP adresa je: 54.158.208.189
BlueBoard.cz
Copyright © 2018 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek