Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Camping a turistika / Doplňky - čelovky, krokoměry, nákrčníky atd.
Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Outdoorové aktivity / Trekingové hole a příslušenství
Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Camping a turistika / Trekingové hole a příslušenství
Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Ostatní sporty / Krokoměry a stopky
Hračky / Sport / Turistika
Sportovní potřeby / Sportovní potřeby / Camping a outdoor (turistika) / Doplňky - čelovky, krokoměry, nákrčníky atd.

ACRA LTH7 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného

Dostupnost 2-4 dny

199,00 Kč s DPH
164,46 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 05-LTH7


Multifunkční krokoměr ACRA umožňuje kromě základní funkce krokoměru, měření telěsného tuku, až pro 5 osob. Jedná se o přesný spolehlivý krokoměr na připevnění k pásku, nebo na kalhoty, či sukni, v oblasti pasu. Díky počítadlu spálených kalorií a přesnému měření mnoha dalších užitečných údajů, včetně množství tělesného tuku, je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro turistiku. Baleno v kartonu. Technický popis: Spolehlivý a přesný krokoměr s bohatou funkční výbavou. Funkce stopek, funkce hodin, budík. Zobrazování času 12/24 hodin. Počítadlo kroků - do maximální hodnoty 99.999 kroků. Nastavení výšky postavy: 30 - 200 cm, délky kroku. Nastavení hmotnosti. Nastavení pohlaví, věku. Výpočet vzdálenosti s přesností 0,01 km(mil), možnost přepínání km/míle. Možnost nastavení maximální vzdálenosti 0 - 99,999 km/mil. Přesný výpočet spálených kalorií 0 - 6.999,9 kcal. Měření množství tělesného tuku. Prakticky umístěná tlačítka. Dlouhá životnost baterie a snadná výměna baterie. Snadná údržba. Podrobný návod součástí balení. Rozměry krokoměru: 9,2 x 5,2 cm.
Dandyland nabízí ACRA LTH7 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného z nabídky Sportovní potřeby - Sportovní potřeby - Camping a outdoor (turistika) - Doplňky - čelovky, krokoměry, nákrčníky atd..


Vaše IP adresa je: 3.234.245.121
BlueBoard.cz
Copyright © 2020 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Český katalog stránek