Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Společenské hry / Ostatní hry
Hračky / Oblíbené postavičky / Křemílek a Vochomůrka

BONAPARTE Hra Kvarteto Pojď s námi do pohádky *SPOLEČENSKÉ HRY*

Dostupnost 2-4 dny

37,00 Kč s DPH
30,58 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 92600


Klasická dětská karetní hra, kvarteto s novými obrázky z pohádek Zdeňka Smetany - Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček, Malá čarodějnice.

Kvarteto se hraje se 32 kartami s tematicky zaměřenými obrázky. Karty jsou rozděleny do 8 skupin po čtyřech tak, aby k sobě obrázky ve čtveřici logicky patřily. Tyto čtveřice jsou označovány jako kvarteta. Na každé kartě jsou uvedeny názvy ostatních karet z daného kvarteta. Některá kvarteta pro děti využívají místo číslic a písmen např. tvary a barvy. Hry se musí zúčastnit minimálně 3 hráči, kterým jsou rovnoměrně rozděleny karty. Začínající vyzve jakéhokoliv jiného hráče, aby mu předal kartu, kterou určí (písmenem, číslem a názvem). Podmínkou je, že sám musí mít aspoň jednu kartu z kvarteta, ke kterému přísluší požadovaná. Pokud vyzvaný hráč danou kartu vlastní, musí ji předat tazateli. V opačném případě vyzývaný oznámí, že danou kartu nevlastní. Vyzývaný hráč poté přichází na řadu a začíná se ptát na kvarteta ostatních. Pokud hráč shromáždí celé kvarteto, pokládá ho a získává bod. Vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů. Při kvartetu si děti procvičují schopnost kombinovat, komunikovat a rozvíjí také logické myšlení.

Rozměry balení (š v h): 6 x 9 x 1,5cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-
Dandyland nabízí BONAPARTE Hra Kvarteto Pojď s námi do pohádky *SPOLEČENSKÉ HRY* z nabídky Hračky - Oblíbené postavičky - Křemílek a Vochomůrka.


Vaše IP adresa je: 18.206.187.81
BlueBoard.cz
Copyright © 2020 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Český katalog stránek