Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky
Hračky / Hračky holčičí / Ostatní holčičí
Hračky / Hračky klučičí / Ostatní klučičí
Hračky / Hračky pro nejmenší / Ostatní pro nejmenší

Tunel barevný prolézací 112cm látkový dětský stan v obalu se zip

Dostupnost 2-4 dny

413,00 Kč s DPH
341,32 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 998059


Hrací látkový tunel pro děti na prolézání v pestrém barevném provedení o délce 112cm. Vyrobeno z textilního materiálu. Tunel lze snadno složit a opět rozložit. Pro snadné ukládání slouží obal se zipem.

Děti milují prolézačky a schovávání na různých místech. Aby si podobou zábavu mohly užívat nejen na hřišti, pořiďte jim tento hrací látkový tunel. Skládací tunel můžete snadno rozložit doma nebo na zahradě, děti jím budou prolézat, hrát si na schovávanou či závodit. Snadno jej pak lze složit a uložit, aby nezabíral místo.

Prolézací tunel je oblíbená skládací prolézačka pro kluky i holčičky. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici. Prolézačka je určena pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu.

Rozměry dětské hračky (š v h): 112 x 47 x 56cm
Materiál: textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Dandyland nabízí Tunel barevný prolézací 112cm látkový dětský stan v obalu se zip z nabídky Hračky - Hračky pro nejmenší - Ostatní pro nejmenší.


Vaše IP adresa je: 3.81.73.233
BlueBoard.cz
Copyright © 2019 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek