Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Hračky pod širé nebe / Hračky do vody
Hračky / Náš tip, naše rada / VÝPRODEJ

BESTWAY Nafukovací set Kotva plavací kruh, míč a matrace do vody

Dostupnost skladem

179,00 Kč s DPH
147,93 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 97757


Praktická letní sada dětského nafukovacího plovacího kola, míče a plavidla na vodu s potiskem kotvy v pruhovaném provedení.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Ať už se jedná o lehátko, plovací kruh, vestu, rukávky nebo člun pro budoucí mořeplavce, plavecké brýle a potápěčské sety pro nastávající oceánology nebo třeba bazénky pro menší a větší vodomily, kteří se chtějí jen tak ráchat, určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy! Je potřeba na něčem měkkém ležet, nechat se kolébat vlnami, nebo se jen nechat táhnout po hladině.

Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí se v nejrůznějších veselých barevných kombinacích a motivech potisku, ale existují i plavací kola např. ve tvaru (s hlavičkou) zvířátka.

Průměr míče: 51cm
Průměr kruhu: 56cm
Rozměry matrace (d š): 71 x 46cm
Materiál: PVC
Obsah balení: plavací kruh, balon, mini lehátko

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-
Dandyland nabízí BESTWAY Nafukovací set Kotva plavací kruh, míč a matrace do vody z nabídky Hračky - Náš tip, naše rada - VÝPRODEJ.


Vaše IP adresa je: 54.243.17.113
BlueBoard.cz
Copyright © 2019 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek