Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Stavebnice

LEGO CITY Terénní honička STAVEBNICE 60170

Dostupnost 2-4 dny

147,00 Kč s DPH
121,49 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 993380


LEGO 60170 - Terénní honička z produktové řady LEGO CITY. Dětské plastové kostky v krabici.

Vydej se na hlídku do hor LEGO City na tvé terénní motorce! Projeď hory křížem krážem a hledej, kam zločinci ukryli svou kořist. Hej, co se to děje tamhle před námi? Zdá se, že tam někdo něco hledá. Pokud ten padouch nebude opatrný, tamten had ho pořádně překvapí. Jménem zákona, STŮJ!

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 12 x 9 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 37

Obsah balení: 2 minifigurky: policista a zloděj a figurka hada, zlodějova skrýš s rostlinami a prostorem na kořist, policejní terénní motorka se stojanem a off-road pneumatikami, 2 diamanty, páčidlo a pouta

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 do 12 let

-dm-

Dandyland nabízí LEGO CITY Terénní honička STAVEBNICE 60170 z nabídky Hračky - Stavebnice.


Vaše IP adresa je: 54.158.208.189
BlueBoard.cz
Copyright © 2018 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek