Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Stavebnice

LEGO CITY Zločinci na útěku v horách STAVEBNICE 60171

Dostupnost 2-4 dny

255,00 Kč s DPH
210,74 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 993381


LEGO 60171 - Zločinci na útěku v horách z produktové řady LEGO CITY. Dětské plastové kostky v krabici.

Hlídkuj se svým parťákem v horách LEGO City na policejní čtyřkolce! Co je to tam vpředu? Vypadá to, že pod tím stromem zločinci vykopávají svůj lup. Šlápni na to a pokus se je překvapit. Hej, zpátky! Hoď řetěz z tvojí čtyrkolky na kmen a drž zločince zpátky, zatímco tvůj parťák pomáhá druhému zločinci sundat včelí úl z hlavy. Aůvajs, to muselo bolet!

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 15,5 x 14 x 4,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 88

Obsah balení: 4 minifigurky: 2 policisté a 2 zločinci, policejní čtyřkolka s majáčkem, terénními pneumatikami a řetězem, skládací strom s včelím úlem, pohyblivou zelení a úkrytem na kořist, 2 lopaty, batoh, 2 zlaté cihličky, pouta, vysílačka a skládací kmen

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 do 12 let

-dm-

Dandyland nabízí LEGO CITY Zločinci na útěku v horách STAVEBNICE 60171 z nabídky Hračky - Stavebnice.


Vaše IP adresa je: 54.158.208.189
BlueBoard.cz
Copyright © 2018 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek