Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Nezařazeno
Hračky / Stavebnice
Hračky / Oblíbené postavičky / Ninjago

LEGO NINJAGO Nindža Nightcrawler STAVEBNICE

Dostupnost 2-4 dny

1 142,00 Kč s DPH
943,80 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 991947


LEGO 70641 - Nindža Nightcrawler z produktové řady LEGO NINJAGO - Dětské plastové kostky v krabici.

Vrhni se do rozhodující bitvy a získej Oni masku nenávisti s Lloydovým Nindža Nightcrawlerem! Pronásleduj v rychlostním režimu kamennou motorku Ultra Violet. Přepni se do útočného režimu a automaticky střílej z rychlých vystřelovaču. Naskoč do kokpitu, spoj se s Nyou a společně přemožte onoho padoucha. Vyhni se kývajícímu se palcátu Ultra Violet a popadni masku!

Lego NINJAGO v mžiku vtáhne vaši ratolest do světa plného akce a dobrodružství a dokáže jej zabavit i na celé hodiny! Ninjago vychází z populárního TV seriálu, v němž stateční nindžové bojují proti nepřátelům, kteří se snaží zničit jejich svět. Vaše dítě bude nadšené ze setkání se známými postavičkami a že si bude moci zahrát hru Spinjitzu.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 552

Obsah balení: 3 minifigurky - Lloyd, Nya, Ultra Violet, Nindža Nightcrawler s otevíracím kokpitem, držáky na 2 meče, rychlostním a útočným režimem, 2 skládacími vystřelovači a zlatými čepelemi, kamenná motorka se sedadlem pro minifigurku, zbraně - Lloydovy 2 katany, Nyino kopí a 2 katany, palcát Ultra Violet

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 do 14 let-dm

Dandyland nabízí LEGO NINJAGO Nindža Nightcrawler STAVEBNICE z nabídky Hračky - Oblíbené postavičky - Ninjago.


Vaše IP adresa je: 18.206.187.81
BlueBoard.cz
Copyright © 2020 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Český katalog stránek