Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Bytový textil a doplňky / Matracové chrániče / Nepropustný chránič matrace PU / Nepropustný chránič matrace froté
Bytový textil a doplňky / Prostěradla / Matracové chrániče / Matracové chrániče nepropustné s PU LUXUS / Matracové chrániče nepropustné s PU LUXUS froté

Nepropustný chránič matrace 200x220 (froté)

Dostupnost 2-4 dny

720,00 Kč s DPH
595,04 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: FMCH200220

Vyberte prosím:
 

Lehací část matracového chrániče tvoří PU - polyuretanový zátěr, který je nepropustný, ale zároveň je oproti PVC prodyšný!  Díky tomu dokonale ochrání vaši matraci a nedochází k zadržování vlhkosti.

Jsou zejména vhodná pro dlouhodobě ležící, do dětských postýlek, ale také pro všední využití do každé domácnosti. Dodáváme v mnoha velikostech.


Povrch chrániče: froté
s gumou v rozích
Zaručujeme dlouhou životnost, pevnost a stálý tvar
Možnost praní až na 90°C.

Barva: zvolte z rozbalovací nabídky.


POZOR: - CHRÁNIČE dodáváme i jako prostěradla s gumou do tunýlku, takže pak máte chránič i prostěradlo 2v1. Najdete také v naší nabídce. Nepropustné matracové chrániče vyrábíme v provedení froté i jersey.
Dandyland nabízí Nepropustný chránič matrace 200x220 (froté) z nabídky Bytový textil a doplňky - Prostěradla - Matracové chrániče - Matracové chrániče nepropustné s PU LUXUS - Matracové chrániče nepropustné s PU LUXUS froté.


Vaše IP adresa je: 35.175.191.168
BlueBoard.cz
Copyright © 2019 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek