Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Hračky / Společenské hry / Deskové

ALBI HRA Zlaté Česko *SPOLEČENSKÉ HRY*

Dostupnost 5-10 dní má-li dodavatel

610,00 Kč s DPH
504,13 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: 09802


Společenská hra Zlaté Česko, otázky a odpovědi Albi
Zábavná hra pro zvídavé Čechy

Jak dobře vlastně znáte Českou republiku?
V této vědomostní hře najdete 2 400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostní hry Česko Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z Vás velmi oblíbili. Ve Zlatém Česku ale najdete zbrusu nové kategorie, které vaše znalosti prověří ještě důkladněji! Otázky jsou rozděleny do 6 okruhů: osobnosti, kultura, ze školních lavic, vlastivěda, česká NEJ a různé.
Oboustranný herní plán umožňuje hrát i dobyvatelskou verzi této hry, ve které budete dobývat hrad Karlštejn. Během obléhání hradu budete za svoje znalosti získávat zlaťáky. Ten nejúspěšnější z vás na konci hry dobude tento slavný hrad. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o své vlasti dozvíte mnoho zajímavých informací. K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě znalostí potřebovat i trochu štěstí.

Herní materiál:
400 karet s 2 400 otázkami a odpověďmi, oboustranný herní plán, 6 figurek, 36 žetonů v šesti barvách, hrací kostka, pravidla pro obě varianty hry.
počet hráčů: 2-6
doba hraní: 45 min.
věk hráčů: 12+
Rozměry balení(š v h): 25 x 25 x 6 cm

Cena je uvedena za 1 kus.-mp-
-tl-Dandyland nabízí ALBI HRA Zlaté Česko *SPOLEČENSKÉ HRY* z nabídky Hračky - Společenské hry - Deskové.


Vaše IP adresa je: 3.226.243.10
BlueBoard.cz
Copyright © 2019 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejnižší ceny Český katalog stránek