Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Bytový textil a doplňky / Přikrývky a polštáře / Přikrývky / Přikrývka z husího peří
Bytový textil a doplňky / Do ložnice / Přikrývky a polštáře / Přikrývky / Přikrývka z husího peří

Luxusní péřová přikrývka 200x240 Francie

Dostupnost 2-10 dní

16 219,00 Kč s DPH
13 404,13 Kč bez DPH

ks:

  • Kód zboží: DOD1-16201

Vyberte prosím:

zvolit

PŘIKRÝVKY OD ROZMĚRU 200x200 šijeme ve dvou barevných provedení. Buďto z bílé egyptské bavlny mako, která je v šíři 240cm, tudíž je přikrývka z jedné délky nebo pak v barvě šampaň, kde látku máme v šířce 160cm, takže pak je vždy uprostřed přikrývky sešitá.

Zvolte z rozbalovací nabídky, které barevné provedení chcete dodat.


Složení:


Vrchní materiál 100% česaná egyptská bavlna (maco - supersoft), kazetový prošev 6x8

výplň 100% husí prach (2000gr)

vhodné pro alergiky.

Údržba: výslovně u odborníků zaměřených na péči o peří.

Rozměr: 200x240 rozměr francouzská deka

 

PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE Z PEŘÍ JSOU VÝROBKY PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ KLIENTELU.

Všechny naše přikrývky plníme výhradně 100% husím prachem z Kanady, který je oproti kachnímu o 70% kvalitou výše, čemuž také odpovídá naše cena. Husí prach nemá charakteristický zápach jako kachní. Přikrývky šijeme do jednotlivých kazet, které se uzavírají klapkou tak, aby se husí prach nepřesýpal do jiných kazet. Polštáře i přikrývky jsou plněny do luxusního materiálu 100% česané egyptské bavlny (mako - supersoft). Náročný způsob šití zaručuje spolu s použitým materiálem neprodyšnost prachového peří z přikrývky. Při zpracovávání prachového peří dochází k jeho sterilizaci při teplotě 130°C, která garantuje jeho zdravotní nezávadnost. Navíc díky svým teplotním a klimatickým vlastnostem prachové peří přirozeně vytváří nepříznivé prostředí pro roztoče závislé na vlhkosti. I proto jsou naše výrobky natolik kvalitní, že jsou vhodné pro alergiky. Ložní prádlo z peří má ty nejkvalitnější vlastnosti vyhovující požadavkům zdravého spaní. Ložní péřové soupravy jsou lehké, vzdušné, teplé, hygroskopické, trvanlivé a zdravotně nezávadné.

Jednou z výrazných předností péřových náplní je jejich lehkost. Oproti ostatním materiálům je rozdíl (při porovnání stejných základních předpokladů jako jsou tepelná účinnost, jemnost, pružnost, trvanlivost) více než výrazný. Testy prokázaly, že prach a peří udržují teplo s minimálními ztrátami a to i za velmi obtížných podmínek. Právě proto se peří hojně používá do výrobků pro extrémní podmínky jako jsou spací pytle či bundy.
Plnivost peří způsobuje, že stlačené a namáhané peří po uvolnění tlaku opět získává svůj původní objem a tvar. Navíc peří na rozdíl od ostatních přírodních materiálů jako jsou například vlna a srst neplstí.Prachové či péřové přikrývky a polštáře mají vynikající schopnost přizpůsobit se tvaru lidského těla a jeho pohybům. Člověk během spánku často mění svou polohu, což může způsobit přísun studeného vzduchu z okolí. Proto je velmi důležité, aby se přikrývka co nejlépe přizpůsobila každé změně vaší polohy, a chladný vzduch pod ní tudíž nemohl pronikat.


Obdivuhodná je také trvanlivost peří. Při běžném používání a opotřebovávání se životnost péřové soupravy pohybuje mezi 25ti - 30ti lety.
Jedním z požadavků ložních souprav je i schopnost pohlcovat vlhkost - hygroskopičnost. Peří touto vlastností disponuje, může pojmout 4 až 5% vody, aniž by omak vyvolával pocit vlhkosti. Navíc se zvýšená vlhkost u péřových výrobků během dne samovolně opět navrací do normálního stavu.


Pokud chcete pro sebe a svojí rodinu jen to nejlepší, toto je volba pro vás.
 
Dandyland nabízí Luxusní péřová přikrývka 200x240 Francie z nabídky Bytový textil a doplňky - Do ložnice - Přikrývky a polštáře - Přikrývky - Přikrývka z husího peří.


Vaše IP adresa je: 3.236.50.79
Copyright © 2022 Dandyland.cz. Powered by Zen Cart
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží